22 июля 2021 г.

АПАРАТ

Апарат Малоданилівської селищної ради


Юридичний відділ

Начальник

Сучова Ірина Михайлівна

Головний спеціаліст

Оболенцев Михайло Валерійович

57-4-02


Загальний відділ

Начальник

Бреславська Ольга Володимирівна

57-4-02

Головний спеціаліст-реєстрації місця проживання

Красна Марина Олександрівна

57-4-02

Головний спеціаліст

(соц. працівник)

Іщенко Вікторія Іванівна

57-4-11

Інспектор

(соц. працівник)

Перепелиця Наталія Іванівна

(приміщення Черкасько-Лозівської сільської ради)

54-2-49

Головний спеціаліст

Ляшенко Марина Борісвна

Інспектор реєстрації місця проживання

Дубровіна Алла Вікторівна

54-0-57

(приміщення Черкасько-Лозівської сільської ради)

Секретар керівника

Голубова Ольга Миколаївна

54-2-49

(приміщення Черкасько-Лозівської сільської ради)

Діловод

Головко Ольга Олексіївна

 57-4-57


Відділ організаційно-кадрової роботи

Начальник

Немилостива Лариса Борисівна

57-4-04

Головний спеціаліст

Будянська Олена Миколаївна

54-0-57


Відділ економічного розвитку і інвестицій

Начальник

Кучеренко Ольга Сергіївна

Головний спеціаліст

Зубкова Лариса Олександрівна

Головний спеціаліст

Журба Олексій Вікторович


Відділ освіти, культури та спорту

Начальник

Переверзєв Олександр Іванович

57-0-03

Головний спеціаліст

Кузнецова Анна Геннадіївна

57-0-03

Інспектор

Василець Марина Євгенівна


Відділ земельних відносин та архітектури

Начальник відділу

Мішура Раїса Василівна

57-4-02

Інспектор земельних питань

Панченко Ніна Михайлівна

54-9-45

(приміщення Черкасько-Лозівської сільської ради)

Головний спеціаліст

Фадєєва Віта Павлівна


Відділ ЖКГ та комунальної власності

Начальник

Стец Анатолій Миколайович

57-5-15

Головний спеціаліст

Партоненко Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

Кантемир Інна Володимирівна

57-5-15

Робітник з благоустрою

Трофімов Володимир іванович

Інспектор з енергозбереження

Чернятін Віталій Миколайович


Відділ військово-облікового бюро

Завідувач

Ваніна Юлія Володимирівна

57-4-02

Інспектор ВОБ

Клименко Олена Леонідівна

57-4-02


Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер

Незовибатько Аліна Олексіївна

57-5-70

Головний спеціаліст

Рибальченко Ірина Миколаївна

57-5-70

Головний спеціаліст

Доброскок Олена Андріївна

Головний спеціаліст

Поставнича Марина Василівна

57-5-15

Головний спеціаліст

Тетенова Ольга Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії

Федьович Світлана Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії

Власова Ірина Яківна

57-5-15

Спеціаліст 1 категорії

Білошенко Валентина Іванівна

(приміщення Черкасько-Лозівської сільської ради)

Касир

Міщенко Олена Михайлівна

(приміщення Черкасько-Лозівської сільської ради)


Фінансовий відділ

Начальник

Аношенко Юлія Андріївна

 47-4-04

Сектор бухгалтерського обліку та звітності фінансового відділу

Начальник сектору

Скидан Жанна Василівна

57-4-04

Спеціаліст 1 категорії

Воробьова Анастасія Анатоліївна


Служба у справах дітей

Головний спеціаліст

Потапова Евгенія Едуардівна