7 мая 2021 г.

Від чого залежить розмір допомоги по безробіттю?

Від чого залежить розмір допомоги по безробіттю?
 
Розмір допомоги по безробіттю залежить від страхового стажу, підстави припинення трудових відносин та розміру заробітної плати (доходу), отримуваної громадянином перед звільненням.
Умови, тривалість та розмір виплати допомоги по безробіттю визначені статтями 22 та 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».
Зареєстрованим безробітним, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації у СЗ, становить не менше ніж 6 місяців , розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати залежно від страхового стажу:
до 2 років - 50 відсотків;
від 2 до 6 років - 55 відсотків;
від 6 до 10 років - 60 відсотків;
понад 10 років - 70 відсотків.
Застраховані особи, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, мають страховий стаж менше ніж 6 місяців, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.
Допомога по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом.
За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Дергачівської районної філії ХОЦЗ за тел.: (05763)2-00-31, 3-10-61 або за адресою м. Дергачі, вул. 1 Травня, 8А (2й поверх).

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олена Галітовська провела виїзний прийом громадян Малоданилівської об’єднаної територіальної громади на території с. Черкаська Лозова.
Громадяни дізналися про перелік послуг, які надає служба зайнятості, про актуальні вакансії на території Дергачівського району та м. Харків, про переваги навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.