7 мая 2021 г.

Увага! Корисна інформація!

Чи зараховується до страхового стажу період перебування на обліку в центрі зайнятості?
 
Відповідно до ст. 21 п 1 част. 2 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» період, протягом якого особа отримувала допомогу по безробіттю, включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску.