24 июля 2021 г.

ПАМ'ЯТАЄМО ПОДВИГ ЛІКВІДАТОРІВ Чорнобильської АЕС!

Тридцать п'ять років минуло з того страшного дня, коли пролунали вибухи на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа своїми наслідками охопила весь світ. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, чисельні людські жертви та зруйновані долі – все це, здається, мало б бути переконливим доказом того, що мова про безпеку атомної енергетики – не більше як міф, який може надто дорого коштувати всьому людству.
Історична довідка: 26 квітня 1986 р. о 01:23:47 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі у 1945 р.
В Малій Данилівці на честь вшанування 35-го ювілейного Дня пам’яті Чорнобильської трагедії проведено захід з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Слава героям-чорнобильцям» та вручені почесні відзнаки ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.
З ГЛИБОКОЮ ПОШАНОЮ СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ ПЕРЕД ВАМИ, ШАНОВНІ УЧАСНИКИ – ЛІКВІДАТОРИ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, ЗА ПОДВИГ, ПІД ЧАС ЯКОГО ВИ ВІДДАЛИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я, СТАВШИ НА ШЛЯХУ СЛІПОЇ ЯДЕРНОЇ СТИХІЇ І ЗАХИСТИЛИ ТИМ САМИМ НЕ ЛИШЕ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ, А Й УСЕ ЛЮДСТВО ВІД ПОШИРЕННЯ СМЕРТЕЛЬНОЇ НЕБЕЗПЕКИ. ЩИРО БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ЩАСТЯ, ДОВГИХ РОКІВ ЖИТТЯ, МИРУ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА ДОБРОБУТУ!