24 апреля 2019 г.

УВАГА!

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

 

Малоданилівська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення, що підлягає оренді, а саме: частина напівпідвального нежитлового приміщення, площею 4 кв. м., що перебуває на балансі Малоданилівської селищної ради.

Місцезнаходження об'єкта оцінки: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Черкаська Лозова, вул. 1-го Травня, 1.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до Малоданилівської селищної ради конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

-конкурсної пропозицій, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт, пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

-підтвердних документів; 

-документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – частина адміністративної будівлі, зокрема порівняної площі та за призначенням, приміщення.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою; інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Замовник та платник робіт з оцінки: Малоданилівська селищна рада.                    

Платник робіт з оцінки: Переможець з оренди майна після укладання договору оренди.

Конкурс відбудеться 10 вересня 2018 року о 09:00 в приміщенні Малоданилівської селищної ради (актовий зал) за адресою: 62341, Харківська обл., Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до 03 вересня 2018 року 16:00 год., за адресою: 62341, Харківська обл., Дергачівський район, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

 

Телефон для довідок: (05763) 57-405.