26 августа 2019 г.

УВАГА!

Виконавчий комітет Малоданилівської селищної ради Харківської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Малоданилівській об’єднаній територіальній громаді (далі Конкурс).

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Малоданилівської селищної ради Харківської області, 62341, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

Підстава проведення:  рішення позачергової XVIII сесії VІІ скликання Малоданилівської селищної ради  від 28.11.2018 р. № 5 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Малоданилівської об’єднаної територіальної громади».

Місце і час проведення конкурсу: Малоданилівська селищна рада, 62341, Харківська область, Дергчівський  район, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5 (кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Бурда А.М.). Час – 09.01.2019 р. об 11 год. 00 хв.

Контактна особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та порядком одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу, порядком та умовами одержання конкурсної документації: Матюшенко Людмила Анатоліївна – головний спеціаліст, юрисконсульт юридичного відділу (тел.57-457)., Кантемир Інна Володимирівна – головний спеціаліст відділу ЖКГ та комунальної власності (тел.57-457).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів; наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг з вивезення ТПВ; досвід роботи з надання послуг з вивезення ТПВ не менше 2-ох років; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензій та дозволів на надання послуги (якщо це передбачено чинним законодавством України); наявність у конкурсанта укладених договорів щодо розміщення та захоронення твердих побутових відходів (або власної чи орендованої земельної ділянки, що використовується у встановленому порядку під сміттєзвалище).

Характеристика території, де надаватимуться послуги -  ас­фаль­т­но-бе­тон­ні, грун­то­ві шляхи.

Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки - 5710 дворів;
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні заклади, установи,  організації;
– багатоквартирні будинки  - 64 будинки.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.  Місце подання – 62341, Харківська область, Дергчівський  район, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5 (приміщення адмінбудівлі Малоданилівської селищної ради). Режим роботи: понеділок – четвер: 8.00-17.00 год., п’ятниця: 8.00-16.00 год., вихідні дні – субота, неділя. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 08.01.2019р. (включно). Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за тел.57-457.