26 августа 2019 г.

УВАГА!

ОГОЛОШЕННЯ

про намір передати в оренду комунальне майно

 

Малоданилівська селищна рада повідомляє про намір передати в оренду нерухоме майно, а саме кімнату у гуртожитку, площею 14,7 кв. м., що перебуває на балансі Комунального підприємства «Малоданилівський комунальник».

Місцезнаходження об'єкта: Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Мала Данилівка, вул. Лісна, 1 кв. 19.

Бажаючим отримати в орендне користування житлове приміщення, загальною площею 14,7 кв. м., розташоване за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Мала Данилівка, вул. Лісна, 1, кв.19, необхідно звертатися із заявою про намір узяти в оренду майно до Малоданилівської селищної ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення в газеті «Вісник Дергачівщини» та на веб-сайті селищної ради, за адресою: Харківська обл., Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

Для передачі в оренду комунального майна Малоданилівської селищної ради необхідно надати документи:

Заява на ім’я орендодавця про намір узяти в оренду майно, із зазначенням найменування (П.І.Б.), місцезнаходження (місце реєстрації та місце фактичного проживання, якщо місце проживання не збігається з місцем реєстрації), адресу приміщення та розмір площі, яку заявник бажає взяти в оренду, платіжні реквізити заявника (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

а)для юридичних осіб, подаються завірені належним чином наступні документи: - документ, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;- копії установчих документів;- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на день подачі документів; -інформація про відсутність застосування до заявника санкцій відповідно до законодавства (у довільній формі за підписом керівника);- копію ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такої).

б)для фізичних осіб-підприємців, подаються наступні документи:

- копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (завірена заявником); - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на день подачі документів; –  копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику від фізичної особи (заявника);                                                                                                     – копію паспорта (завірена заявником);– копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків  (завірена заявником); - копію ліцензії на здійснення окремого виду діяльності (за наявності такої)                                                                        

в)для фізичних осіб подаються наступні документи:

–  копію паспорта (завірена заявником);-   у разі подання документів через представника - належним чином оформлену довіреність; – копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків  (завірена заявником);                                                                   

Телефон для довідок: (05763) 57-405.