26 августа 2019 г.

УВАГА!

Малоданилівська селищна рада повідомляє, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості на ній розміщення земельних ділянок для будівництва, обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селі Черкаська Лозова по вул. Малиновій Дергачівського району Харківської області ».

Детальний план території розробляється для визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки з метою розміщення кварталів присадибної житлової забудови та об’єктів соцкультбиту. Загальна площа території в межах ДПТ становить 15.98 га га.

Замовником детального плану є Малоданилівська селищна рада (рішення               № 23 VІ сесії VІІ скликання Малоданилівської селищної ради від 25.01.2018р.), розробником – ПП «Перспектива ДІ» (кваліфікаційний сертифікат  серії АА            № 001676 від 22.07.2013р.).

Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі земельних відносин та архітектури Малоданилівської селищної ради в приміщені Малоданилівської селищної ради. Пропозиції надаються до відділу земельних відносин та архітектури Малоданилівської селищної ради за адресою:       62341, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5, телефон (05763) 57-402, 57-457.

Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.

Лист

Додаток