15 апреля 2021 г.

Увага! Встановлення заборони продажу алкогольної продукції з 23:00 до 08:00 год

Розглянувши лист Дергачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області від 24.12.2020 року № 22432, з метою забезпечення прав мешканців Малоданилівської об’єднаної територіальної громади та реалізації державної політики щодо обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв, визнання здоров’я людини найбільшою соціальною цінністю, попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, відповідно до Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833, керуючись п. 44-1 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада -
ВИРІШИЛА:
 
  1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Малоданилівської об’єднаної територіальної громади, з 23.00 год. до 08.00 год., щоденно, враховуючи вихідні та свята.
  2. Дія цього рішення поширюється на всі суб'єкти господарювання на території Малоданилівської об’єднаної територіально громади незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.
  3. Дергачівському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області рекомендувати активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  4. Контролюючим органам рекомендувати вживати всі передбачені законодавством України заходи до суб'єктів господарювання, що розташовані на території Малоданилівської об’єднаної територіальної громади, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, в тому числі шляхом звернення до відповідного органу ліцензування з рекомендацією щодо позбавлення суб'єкта господарювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями.
  5. Суб’єктам господарювання, що здійснюють торгівельну діяльність на території Малоданилівської об’єднаної територіальної громади рекомендувати інформувати покупців про прийняття Малоданилівською селищною радою даного рішення.