4 апреля 2020 г.

УВАГА! Військова служба за контрактом!

ДЕРГАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

ЗАПРОШУЄ!!!

ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ ВІКОМ ВІД 18 РОКІВ

 ПРИДАТНИХ ЗА СТАНОМ ЗДОРОВ’Я,  НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

ЗА КОНТРАКТОМ ДО

 53 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ

 ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

В сухопутних військах Збройних Сил України розмір грошового забезпечення в середньому стрільця складає від 10 200 до 12 500 грн., в залежності від роду військ.

Після виходу військової частини з пункту постійної дислокації на полігон, до основної заробітної плати нараховується -  3 000 грн.

Військовослужбовцям військової служби за контрактом виплачується одноразова грошова допомога після укладення першого контракту:

          -  особам рядового складу – 14 800 грн.,

          -  особам сержантського та старшинського складу – 16 700 грн.,

            Матеріальна допомога для вирішення соціально – побутових питань у розмірі місячного забезпечення – від 10 200 грн. (щорічна).

Допомога для оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення – 10200 грн. (щорічна)

У разі переїзду військовослужбовця на нове місце військової служби в інший населений пункт виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення (від 10 200 грн.) на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена його сім’ї, який переїхав з ним на нове місце військової служби;

 

За участь в ООС передбачено додатково щомісячна доплата :

- на лінії зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону оборони, на території противника, в акваторії Азовського моря – 17 000 грн.

- в інших місцях дислокації в межах визначеного району проведення заходів забезпечення національної безпеки і оборони (ЗНБО) – 6 500 грн.

 

Виплата щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій  (до 5 травня) встановлена у сумі – 1 265 грн.;

Всі військовослужбовці які підписали контракт зі Збройними Силами України забезпечуються житлом залежно від потреб (казарма, казарма покращеного типу, гуртожиток, гуртожиток сімейного типу).

Військовослужбовцям, які винаймають житло виплачуються грошова компенсація за піднайом (найом) житлових приміщень.

В середньому річне грошове забезпечення військовослужбовця військової служби за контрактом з вислугою від 1 до 3 років складає – 290 000грн 

За більш детальною інформацією всіх бажаючих просимо звертатися до Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області за телефонами: 050-999 - 12 - 93 або 096- 976 – 56 – 53