13 декабря 2018 г.

Святкування 25-ї річниці Незалежності України та Дня селища Мала Данилівка

19 - 20 серпня 2016 року на майданчику Малоданилівського ліцею Малоданилівською селищною радою були проведені спортивні та святкові заходи з нагоди 25 річниці Незалежності України, Дня прапору та Дня визволення селищна.

 19 серпня відбувся турнір по міні-футболу на кубок селищного голови серед юнаків до 14 років та дорослих. В турнірі приймали участь 7 команд, переможці були народженні медалями та  кубком, всі учасники отримали призи від селищного голови.

 20 серпня для мешканців та гостей селища відбулися  змагання зі стрільби та гирьового спорту, турніри по шашкам та доміно, ніхто не залишився без подарунків.

 Селищною радою було підготовлено цікаву фотовиставку, де розміщалися фотографії з історії селища, трудових колективів, спортсменів, ветеранів війни, учасників бойових дій в зоні АТО та інших видатних мешканців селища Мала Данилівка.

 Для наймолодших жителів на майданчику працювали безкоштовні батути – подарунок від Народного депутата України В.М.Кацуби, гуртком «Мальви» проводилися майстер-класи художнього розпису, розважали діточок гості з Фельдман Екопарку.

Святкова програма та чудовий концерт була проведена працівниками Дергачівського районного будинку культури та вихованцями Малоданилівської школи естетичного виховання ім. Гната Хоткевича. В рамках святкування відбулося нагородження мешканців селища відзнаками Почесний громадянин Малої Данилівки, Краще подвір’я в 2016 році, фотоконкурсу «Мальовнича Мала Данилівка»,  отримали почесні грамоти та подяки голови Малоданилівської селищної ради активні мешканці селища. Відзнакою « За мужність та милосердя» було нагороджено капітана медичної служби , учасника бойових дій в зоні АТО Корнуса В.В.

  Всіх присутніх пригостили польовою кашею. По закінченню  концерту в подарунок від депутата районної ради Фісуна В.О. для мешканців відбулося яскраве вогняне шоу.