15 декабря 2018 г.

Суботник з упорядкування прилеглої території до Лозовеньківського водосховища

     В рамках двомісячника з благоустрою населених пунктів Дергачівського району 26 березня на території Малоданилівської селищної ради було проведено суботник з упорядкування прилеглої території до Лозовеньківського водосховища.

     Ініціаторами заходу, при підтримці Малоданилівської селищної та Черкасько-Лозівської сільської рад, виступили риболови, які в подальшому планують створити громадську організацію риболовів – любителів.

    Основні завдання організації - це вирішення проблем у галузі риболовства, захисту та охорони навколишнього середовища, захисту прав риболовів та інші.

     Вся прибережна зона Лозовеньківського водосховища була розділена на дільниці відповідно до розміщення на територіях  Черкасько-Лозівської сільської, Малоланилівської селищної рад та міста Харків.

    Найбільш активну участь прийняли мешканці Малої Данилівки, яких зібралося близько 30 чоловік. Незважаючи на несприятливу погоду активістами було зібрано та вивезено більше 100 мішків сміття, в результаті чого прилеглу територію  до водосховища зі сторони смт.Мала Данилівка упорядковано в повному обсязі.