17 января 2020 г.

СПІВПРАЦЯ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ З ОТГ!

    На виконання Угоди про спільну діяльність, відповідно до графіка відвідувань 22 листопада 2019 року відбувся черговий виїзний інформаційно-консультаційний прийом Малоданилівської ОТГ провела провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Попович.
Місцеві мешканці отримали інформацію про працевлаштування за сприяння служби зайнятості та соціального захисту населення на випадок безробіття, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, можливість підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, зокрема в ХЦПТО.


    Так, під час прийому за консультацією з питань працевлаштування до спеціаліста філії звернувся громадянин Паленко Олександр Олександрович. Чоловіка ознайомили з активними вакансіями району та області, надали рекомендації щодо співбесіди з роботодавцями та запропоновали звернутися до центру зайнятості для подальшого сприяння у працевлаштуванні.
На сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, яка пропонує широкий спектр послу, як для шукачів роботи, так і для роботодавців. Працюючи на результат, ми постійно розвиваємося та вдосконалюємося, запроваджуємо новітні он-лайн технології та сервіси, щоб бути максимально корисними для всіх учасників ринку праці від локального до національного масштабів.