27 ноября 2020 г.

«Разом в майбутнє» 2020 року.

На території Малоданилівської об’єднаної громади завершилася реалізація останніх проєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2020 року.
Три проєкти забезпечили майбутнє покоління активним культурним відпочинком та безпечними розвагами. Два нових дитячих майданчика та майданчик для скейтбордингу облаштовані на території громади.
За проєктом «Веселе, активне та щасливе дитинство» в центрі села Черкаська Лозова з’явився затишний дитячий еко-куточок, навколо якого висаджені дерева та кущі.
Другий сучасний майданчик з дитячим ігровим і спортивним комплексом встановлено у Малій Данилівці по вулиці Гната Хоткевича, він також озеленений і затишно приймає дітей. Мініпроєкт започаткований органом самоорганізації населення «Велика родина» та має назву «Активний відпочинок для всієї родини».
У Центральному парку громади встановлено обладнання для скейтбордингу за проєктом «Скейтбординг, як хобі для підростаючого покоління», який ініціювали активні мешканці ОСН «Ювілейний». Нарешті мрія школярів здійснилася.
В КЗ «Малоданилівський ліцей» втілено проєкт «Комфортні умови для першокласників», який подавала батьківська рада закладу. Завдяки проєкту в ліцеї створено додатковий кабінет для першого класу в результаті переобладнання приміщення старої майстерні. В кабінеті проведено капітальний ремонт, замінені двері, улаштовано навіс на окремий вхід. Проєкт надав можливості охопити середньою освітою більшу кількість дітей з смт Мала Данилівка та прилеглих сіл Караван, Лужок, Чайківка і Зайченки.
Протягом наступного тижня відбудеться урочисте відкриття зазначених проєктів.
ЩИРО ВДЯЧНІ ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ЗА ТАКИЙ ЧУДОВИЙ КОНКУРС, завдяки якому ми змогли реалізувати важливі проєкти для покращення життя та благополуччя МЕШКАНЦІВ МАЛОДАНИЛІВСЬКОЇ ОТГ.