22 января 2020 г.

Профорієнтаційний брейн-ринг для школярів Малоданилівської громади

Профорієнтаційний брейн-ринг для школярів Малоданилівської громади

У рамках співпраці з освітніми закладами та з метою привернення уваги молоді до питань вибору професії у КЗ «Малоданилівський ліцей» провідний фахівець з профорієнтації Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Головко Наталія провела інтерактивний інтелектуально-ігровий захід «Брейн-ринг: знавець професій» для 15 учнів 9 класу.
Мета заходу - створення умов для підвищення активності учнів до пізнання світу професій та розвитку деяких професійних якостей, таких як: діловитість, відповідальність, кмітливість, творчість.
Як зазначив фахівець з профорієнтації: «Важливо, щоб вибір професії молодої людини був свідомим та з урахуванням індивідуальних якостей, уподобань та бажань. Виважене рішення дозволить знайти оптимальний варіант і знизить ймовірність помилки чи розчарування у майбутньому».
Брейн-ринг проходив в захоплюючій та змагальній атмосфері. Юнаки та дівчата  активно виконували завдання, демонструючи неабиякі знання про професії та акторські здібності. Проведення подібних ігор привертає увагу до проблеми професійної самореалізації молоді, популяризує світ професій  та дозволяє розширити кругозір власного професійного майбутнього, адже учні отримали багато цікавої та потрібної інформації про професії, ринок праці, пошук роботи, пізнали себе. Так, через інтерактивну ігрову форму у школярів краще формується розуміння  світу професій,   нових можливостей, нового вибору, який вже скоро має зробити кожен та командна робота. За підсумками брейн-рингу обидві команди, «Школярі» та «Пуговки», набрали однакову кількість балів, отже – перемогла дружба. Після закінчення, смакуючи солодощі, команди провели обговорення своєї ігри.