21 сентября 2020 г.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Проект рішення сесії Малоданилівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у комунальній власності Малоданилівської об’єднаної територіальної громади».

 

Розробник проекту – Юридичний відділ Малоданилівської селищної ради

 

         Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Малоданилівської селищної ради  оприлюднюється проект рішення сесії Малоданилівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у комунальній власності Малоданилівської об’єднаної територіальної громади» з аналізом його регуляторного впливу.

            Вищезазначений регуляторний акт спрямований на приведення у відповідність до вимог чинного законодавства процедури передачі в оренду майна, що перебуває у комунальній власності Малоданилівської об’єднаної територіальної громади.

            Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань в місячний термін розробником проекту з дня опублікування на офіційному web – сайті Малоданилівської селищної ради – юридичним відділом Малоданилівської селищної ради (поштова адреса: 62340, Харківська область, Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вулиця Ювілейна, будинок № 5, тел. 050-138-55-08, електронна адреса: mdanilovkasovet@ukr.net).

Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися за адресою: 62340, Харківська область, Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вулиця Ювілейна, будинок № 5, а також на офіційній веб-сторінці  Малоданилівської селищної ради - https://www.mdanilovkasovet.gov.ua/