22 сентября 2020 г.

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

      Малоданилівська селищна рада, відповідно до рішення позачергової сесії VII скликання Малоданилівської селищної ради від 28.02.2020 року № 6 «Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної експертно – грошової оцінки нерухомого майна літ. «А-1», що розташоване за адресою: Харківська область,Дергачівський район, смт. Мала Данилівка,вул. Академічна 15, загальною площею 163,2 кв.м, та перебуває на балансі Малоданилівської селищної ради» оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної експертно-грошової оцінки нерухомого майна літ. «А-1», загальною площею 163,2 кв. м, що розташоване за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вулиця Академічна 15.
      Місцезнаходження об'єкта оцінки: Харківська область, Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вулиця Академічна 15.
      Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.
     Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до Малоданилівської селищної ради конкурсну документацію в запечатаному конверті відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Малоданилівської селищної об’єднаної територіальної громади» затверджено рішенням селищної ради X сесії VII скликання від 10 травня 2018 року № 7.
      Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – частина адміністративної будівлі, зокрема порівняної площі та за призначенням, приміщення.
     На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
     До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою; інформація про претендента.
     Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.
      Замовник та платник робіт з оцінки: Малоданилівська селищна рада.
      Строк проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної експертно-грошової оцінки нерухомого майна літ. «А-1» загальною площею 163,2 кв. м., що розташоване за адресою: Харківська область,Дергачівський район, смт. Мала Данилівка,вул. Академічна 15, та перебуває на балансі Малоданилівської селищної ради» становить 14 днів починаючи з дня публікації відповідного оголошення про проведення конкурсу на офіційному web-сайті Малоданилівської селищної ради.
     Конкурс відбудеться 1 квітня 2020 року о 10:00 в приміщенні Малоданилівської селищної ради (актовий зал) за адресою: 62341, Харківська обл., Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.
     Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до 27  березня 2020 року 17:00 год., за адресою: 62341, Харківська обл., Дергачівський район, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.
Телефон для довідок: (05763) 57-457