22 сентября 2020 г.

Увага! Оголошення конкурсу!

Малоданилівська селищна рада, відповідно до Рішення чергової XXXIII сесії VІI скликання від 28.02.2020 року № 6 «Про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної експертно – грошової оцінки нежитлового приміщень» оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної експертно-грошової оцінки нежитлового приміщення загальною площею 7,7 кв. м., що розташовано за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н., смт. Мала Данилівка, вул. Академічна 13.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до Малоданилівської селищної ради конкурсну документацію в запечатаному конверті відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Малоданилівської селищної об’єднаної територіальної громади» затверджено рішенням селищної ради X сесії VII скликання від 10 травня 2018 року № 7.

Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – частина адміністративної будівлі, зокрема порівняної площі та за призначенням, приміщення.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою; інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Замовник та платник робіт з оцінки: Малоданилівська селищна рада.

Строк проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної експертно-грошової оцінки нежитлового приміщення загальною площею 7,7 кв. м., що розташовано за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н., смт. Мала Данилівка, вул. Академічна 13 становить 14 днів починаючи з дня публікації відповідного оголошення про проведення конкурсу на офіційному web – сайті Малоданилівської селищної ради.

Конкурс відбудеться 25 березня 2020 року о 10:00 в приміщенні Малоданилівської селищної ради (актовий зал) за адресою: 62341, Харківська обл., Дергачівський район, смт. Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті до 20 березня 2020 року 17:00 год., за адресою: 62341, Харківська обл., Дергачівський район, смт Мала Данилівка, вул. Ювілейна, 5.

Телефон для довідок: (05763) 57-457.