14 июля 2020 г.

Ефективна первинна медицина в громаді

Цього року Харківська обласна рада проводила І етап конкурсу міні-грантів «Ефективна первинна медицина в громаді». Цей конкурс є частиною однойменного проекту, який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

В травні 2019 року Малоданилівською селищною радою на цей конкурс подано проект «Капітальний ремонт АЗПСМ смт Мала Данилівка КНП “ЦПМСД Дергачівської районної ради“ за адресою: смт Мала Данилівка, вул. Академічна, 13», який отримав перемогу та успішно реалізувався.

За проектом в амбулаторії проведено капітальний ремонт колишнього дитячого відділення: в кабінетах сімейного лікаря, маніпуляцій та залі очікування. В усіх приміщеннях замінили електропроводку, систему опалення та підлогу, оновили стелю і стіни. Завдяки грантовим коштам проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» амбулаторія має новий сучасний вигляд, в приміщеннях комфортно перебувати та отримувати консультацію лікаря.