20 января 2020 г.

Дергачівський Центр Зайнятості

СПІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ОТГ: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Дергачівська районна філія Харківського обласного зайнятості співпрацює з Малодавнилівською об’єднаню територіальною громадою, і вже стали традиційними візити спеціалістів центру зайнятості до громади. Так, 8 листопада начальник відділу активної підтримки безробітних О. Галітовська в черговий раз відвідала Малоданилівську громаду.

Мешканці громади мали змогу отримати актуальну інформацію щодо послуг з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, резервування часу у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс «Електронна черга» (за наявності доступу до мережі Інтернет), про наявні вакансії на території міста та району.

Подібні виїзди фахівців центру зайнятості триватимуть і надалі, адже це дозволяє максимально ефективно інформувати населення про можливості державної служби зайнятості, особливо сільських мешканців, зменшується бар’єр пасивності та дається змога наблизити послуги служби до кожної зацікавленої у цьому людини.