15 августа 2020 г.

Дергачівське відділення АТ "Харківгаз" повідомляє!

Дергачівське відділення АТ "Харківгаз" повідомляє про те, що в рамках підготовки об’єктів системи газопосточання Дергачівського району до сталого функціонування в період опалювального сезону 2020-21 р.р. будуть проведені відповідні заходи, які включають в себе наступні роботи:
- проведення ремонтно-профілактичних робіт на газопроводах високого та низького тиску та спорудах на них;
- опресування газопроводів високого та низького тиску сумісно з газопроводами вводами споживачів, усунення виявлених пошкоджень газопроводів та вводів;
- зняття лічильників на періодичну повірку за рахунок газорозподільного підприємства;
- звірка оплати за спожитий газ та послуги з його доставки; перевірка абонентів на предмет несанкціонованого відбору природного газу;
- інвентаризація домоволодінь, перевірка відповідності встановленого газового обладнання виконавчо-технічній документації.
В період З0 червня 2020 року по 20 липня 2020 року роботи будуть проводитись в смт Мала Данилівка (м-н Флорінка) (всього 140 абонентів).
В період 01 серпня 2020 року по 01 вересня 2020 року роботи будуть проводитись в смт Мала Данилівка (район вулиць: Зелена, Садова, Гагаріна (частково), Чкалова, Східна, Малоданилівський шлях(частково), провулків: Лозівський, Будівельний, Вчительський, Північний, Спортивний) (всього 558 абонентів).
В період 08 вересня 2020 року по 02 жовтня 2020 року роботи будуть проводитись в м. Дергачі (район вулиць: Матюшенко, Архітекторів, Гната Хоткевича, Калинова, Нагарна, Площа перемоги, Калиновий, Зоряний, Гната Хоткевич (всього 366 абонентів).