16 октября 2019 г.

«ДЕРГАЧІВСЬКІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ» про тарифи! Публікація від 21 серпня 2019

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕРГАЧІВСЬКІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ» повідомляє про наміри встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в смт Мала Данилівка на рівні 2585,9 гривні за 1 Гкал, в тому числі на виробництво – 2569,24 гривні за 1 Гкал, на транспортування – 9,41 гривень за 1 Гкал, на постачання – 7,25 гривень за 1 Гкал. Формування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії здійснюється відповідно до Річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних та галузевих нормативів витрат ресурсів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів, з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді.
Калькуляція економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з виробництвом теплової енергії, її транспортуванням та постачанням ТОВ «ДЕРГАЧІВСЬКІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ» наведено нище:

Більш детальну інформацію можна отримати у ТОВ«ДЕРГАЧІВСЬКІ АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ» за телефоном +380979494337.  Звернення та пропозиції направляти за адресою: 62300, м. Дергачі, майдан Перемоги, 5а Дергачівська районна адміністрація протягом 8 днів з дня опублікування цієї об`яви у засобах масової інформації.

Публікація від 21 серпня 2019