16 октября 2019 г.

Центр зайнятості

У рамках угоди про спільну діяльність з Малоданилівською об'єднаною територіальною громадою Дергачівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості постійно підтримує зв'язок із громадою та сприяє вирішенню питань, пов'язаних із зайнятістю населення.
З метою наближення сервісу з надання соціальних послуг, пов'язаних із питаннями зайнятості населення, в адміністративному приміщенні Малоданилівської селищної ради фахівці філії здійснюють прийом громадян за погодженим з громадою графіком. Так, 09 та 16 серпня провідні фахівці  відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії ХОЦЗ Наталія Головко та Аліна Прозорова провели  виїзні прийоми для мешканців громади. Під час зустрічі відвідувачам була надана інформація про послуги, що надає служба зайнятості, переваги використання електронних сервісів служби. 
Здебільшого громадяни цікавилися вакансіями, що потребують укомплектування, переліком документів, необхідних для реєстрації у службі зайнятості, нововведеннями до чинного трудового законодавства, можливостями підвищення кваліфікації тощо.
Окремо йшлося про участь у громадських і тимчасових роботах, можливість організації професійного навчання на замовлення роботодавця, загрозу неофіційної зайнятості.