25 мая 2020 г.

ВІДКРИТТЯ МІНІ-ПРОЕКТІВ 2019!

Малоданилівська селищна рада є активним учасником всіх можливих конкурсів і грантів. Сьогодні було відкрито 5 міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

В результаті реалізації проектів в Малоданилівському та Черкаськолозівському ліцеях капітально відремонтовані кухні, страви для школярів будуть ще смачнішими.

Мешканцям ОСББ «Мій дім» в Черкаській Лозовій вдалося втілити мрію в реальність – по периметру будинку облаштована відмостка, закладені тріщини, облаштовані водовідливи із застосуванням сучасних технологій та матеріалів.

Активність молодих батьків з вулиці Левченка в Малій Данилівці дала можливість створити дитячий куточок з ігровими та гімнастичним комплексами.

Особлива вдячність тим активним мешканцям, які виступають ініціаторами цих проектів, селищна рада завжди готова підтримувати будь-яку ініціативу в напрямку впровадження соціально значущих проектів.

При злагодженій роботі Харківської державної обласної адміністрації при співфінансуванні Дергачівської районної ради в Черкасько-Лозівської амбулаторії вдалося утеплити фасад, облаштувати ганок, відмостку та водовідливи.

Щиро вдячні Харківській обласній раді за такий чудовий конкурс, за надану можливість втілювати в життя мрії наших мешканців! Чекаємо оголошення конкурсу для реалізації у 2020 році!

А також надаємо поклик для наших мешканців, які мають ще нереалізовані ідеї.
Приєднуйтесь, дорогі жителі Малоданилівської об’єднаної громади, разом можна зробити набагато більше задля спільного майбутнього!

Максимальну допомогу в складанні проектів з радістю допоможе відділ економічного розвитку і інвестицій Малоданилівської селищної ради!

Ми чекаємо на Вас!