15 декабря 2018 г.

40-річний ювілей Малоданилівської школи естетичного виховання ім.Гната Хоткевича

   20 квітня 2016 року  свій 40-річний ювілей відзначила Малоданилівська школа естетичного виховання ім.Гната Хоткевича, яка рішенням виконавчого комітету Малоданилівської селищної ради  була відкрита в 1976 році приміщенні загальноосвітньої школи. Музичне відділення школи тоді складалося лише з двох класів  -  фортепіано і баяну.  

   Сьогодні в школі працюють класи фортепіано, скрипки, народних інструментів, духових інструментів, гітари, хореографії, образотворчого мистецтва та естрадного співу. В школі працюють 11  педагогічних працівників з професійною освітою. Школа має плановий контингент – 120 учнів.

   За роки існування школи , свідоцтво про отримання початкової мистецької освіти вже отримали 267 випускників, 12  з них обрали мистецтво головною справою свого життя.   

   З 1999 року посаду  директору  закладу займає Заслужений працівник культури України Олешко Лариса Володимирівна. Саме її зусиллями школа не тільки успішно подолала труднощі років становлення незалежності нашої держави, а й продовжувала розвиватись у своїх кращих традиціях.

   Діяльність Малоданилівської  дитячої музичної школи не обмежується лише навчальним процесом, вона різноманітна та цікава. З моменту заснування закладу він став центром культурного і просвітницького життя селища.

   Шановні  педагоги та вихованці Малоданилівської школи естетичного виховання ім.Гната Хоткевича !!!  Вітаємо  вас з визначною датою,  40- річним ювілеєм! Бажаємо всім тепла, затишку, успіхів, процвітання та впевненості в завтрашньому дні.